KULTURISTICKÝ ODDIEL LIPTOVSKÉ SLIAČE

 www.klasik-ko.eu

Blok textu: úvod

2005 Beroun, ČR

 

EUROPEAN BENCH PRESS MASTERS - Beroun 2005

 

 

      Majstrovstvá Europy v tlaku v ľahu na lavičke sa konali dňa 3.-7.augusta 2005 v Beroune.Slovenskú republiku na tomto vrcholovom europskom šampionáte reprezentovali borci z Liptovských Sliačov.

      Váhovú kategoriu do 110 kg nad 50 rokov zastupoval Plávka Pavol,ktorý výkonom 175 kg obsadil pekné siedme miesto. Vo váhovej kategorii do 90 kg nad 40 rokov štartoval Plávka Vladimír a výkon 160kg mu zabezpečil siedme miesto. Veľkým  úspechom  vo váhovej kategorii do 82,5 kg nad 50 rokov  bol štart Ing.Dušana Cevára,ktorý výkonom 145 kg získal striebornú medailu.

Komentár pretekárov.Do Berouna sme odišli v piatok a prežili sme tam pekné tri dni. Česká asociácia v spolupráci so slovenskou nám pripravila prekrásne ubytovanie v špičkovom hoteli. Súťaž prebehla v pokojnej atmosphere a cestou domov sme si pri prestupovaní v Prahe mohli prezrieť Václavské námestie.

Smiech: Cestou do Berouna sme v Prahe nasadli na nesprávny vlak a odviezli sme sa 100 km za Beroun.Do hotela sme prišli večer o 3 hodiny neskôr ,ako bolo plánované.

 

Plávka Vladimír

 

 

 

Blok textu: o nás
Blok textu: súťaže
Blok textu: fitness centrum
Blok textu: kontakty